Movies
Ratings
519
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The PostRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Runaway JuryRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 3.5
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 3.0
Boiling PointRated ★ 1.5
Another RoundRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.5
The Dead Don t DieRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0