Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0