Movies
Ratings
1581
FrankensteinRated ★ 3.5
The Last FrontierRated ★ 3.5
GirlhoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hard to KillRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 4.0
Sudden DeathRated ★ 3.5
Master Z: Ip Man LegacyRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Just For Meeting YouRated ★ 3.5
The Art of Racing in the RainRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
The Animal KingdomRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5