Movies
Ratings
54
The Social DilemmaRated ★ 3.5
Through My WindowRated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
365 DaysRated ★ 2.0
My faultRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
Start-UpRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0- PilotRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5