Movies
Ratings
31- The Waves of WinterRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5