Movies
Ratings
418
The PlatformRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0