Titles you rated
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Black LagoonRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 2.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 2.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0