Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Grand BlueRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Cheer UpRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
The First Responders Season 2Rated ★ 3.5