Titles you rated
Train DreamsRated ★ 3.5- ParadiseRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
A Time to KillRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 1.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
CollateralRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
AthenaRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0