Movies
Ratings
38
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 3.0
Return to OzRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 2.0
ZeitgeistRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0