Movies
Ratings
622
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
It Ends with UsRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5