Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Soundtrack #1Rated ★ 1.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0