Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5