Movies
Ratings
182
F1: The MovieRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5- Love Is ProteinRated ★ 3.5
 
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0