Movies
Ratings
23
Good NewsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
HereticRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0