Movies
Ratings
34
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0