Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 4.0
A Good Day to be a DogRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5