Movies
Ratings
264
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Cars 3Rated ★ 2.5
MatildaRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
Mulan IIRated ★ 2.5
GoosebumpsRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
Tangled: Before Ever AfterRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0