Movies
Ratings
155
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 0.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 5.0
PossessionRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 5.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Pierrot le FouRated ★ 5.0