Movies
Ratings
1323- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Gran TurismoRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Life in a YearRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5