Series
Ratings
15
AnnaRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5