Titles you rated
Love LetterRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
Atashinchi The 3D MovieRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0