Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Dear ExRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5