Movies
Ratings
19
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
The King of ComedyRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
RomaRated ★ 5.0
Wind RiverRated ★ 4.0
Blood SimpleRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 4.5
Logan LuckyRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5