Series
Ratings
60- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 0.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0- Turning Mecards W: Secret of BandainRated ★ 2.5
- Turning Mecard W Season 2Rated ★ 2.5
- Turning Mecard W Season 1Rated ★ 3.5
- Turning MecardRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
Our BluesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0
Neymar: The Perfect ChaosRated ★ 3.5
LE SSERAFIM Documentary: The World Is My OysterRated ★ 4.5
Witch Hunt 2022Rated ★ 3.0
Yo-Kai WatchRated ★ 3.5