Movies
Ratings
371
WeaponsRated ★ 2.5
The Serpent and the RainbowRated ★ 2.5
The Reflecting SkinRated ★ 3.0
The Killing of AmericaRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 2.5
Wake in FrightRated ★ 3.0
Smile 2Rated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Terrifier 3Rated ★ 3.0
Possession StreetRated ★ 2.0
MarcoRated ★ 3.0
TerrifierRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 2.5
OffspringRated ★ 2.0
Darlin'Rated ★ 2.5
The WomanRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0