Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5