Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
InvisibleRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5