Titles you rated
DownsizingRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 1.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
- PilotRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.0