Movies
Ratings
450
SoulRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The WitchesRated ★ 3.0
Beauty and the Beast: Belle's Magical WorldRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Ice Age: Collision CourseRated ★ 4.0
Tarzan IIRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 5.0
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 4.5
Pocahontas II: Journey to a New WorldRated ★ 3.0