Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.0
R U Next?Rated ★ 1.0
Shadow LoveRated ★ 3.0
Legend of the Female GeneralRated ★ 4.0- Chat Hearts2HeartsRated ★ 4.5
Fangs of FortuneRated ★ 3.5
Queendom 2Rated ★ 2.0
The Best ThingRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 2.5
My Journey To YouRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Seolganghwa: snowdropRated ★ 4.0
Reincarnation LoveRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 3.5