Series
Ratings
11
AdolescenceRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0