Series
Ratings
84
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Dash & LilyRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Green Mothers ClubRated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.0
Backstreet RookieRated ★ 2.0
You Are My SpringRated ★ 1.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.0
A Korean OdysseyRated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0