Titles you rated
Long ShotRated ★ 2.5
Love at Second SightRated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
AmbulanceRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 3.5
When the Game Stands TallRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The RockRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5