Titles you rated
Finding DoryRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
BambiRated ★ 3.5
ChasingRated ★ 0.5
World War ZRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
ConvergenceRated ★ 2.0
CleverRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Mia MadreRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
Dark PlacesRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5