Titles you rated
 MagellanRated ★ 2.0 MagellanRated ★ 2.0
 DraculaRated ★ 3.5 DraculaRated ★ 3.5
 Nouvelle VagueRated ★ 3.5 Nouvelle VagueRated ★ 3.5
 Below the CloudsRated ★ 2.0 Below the CloudsRated ★ 2.0
- Funky Freaky FreaksRated ★ 3.0
 Two Seasons, Two StrangersRated ★ 2.0 Two Seasons, Two StrangersRated ★ 2.0
- Another BirthRated ★ 3.5
 Gloaming in LuomuRated ★ 2.5 Gloaming in LuomuRated ★ 2.5
 Leave the Cat AloneRated ★ 2.0 Leave the Cat AloneRated ★ 2.0
 No Other ChoiceRated ★ 2.5 No Other ChoiceRated ★ 2.5
 The Ugly StepsisterRated ★ 3.0 The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
 The EmpireRated ★ 4.0 The EmpireRated ★ 4.0
 Call Me by Your NameRated ★ 3.0 Call Me by Your NameRated ★ 3.0
 Stop Making SenseRated ★ 4.0 Stop Making SenseRated ★ 4.0
 I'm Still HereRated ★ 3.0 I'm Still HereRated ★ 3.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
 SinnersRated ★ 4.0 SinnersRated ★ 4.0
 Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.5 Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.5
 The FriendsRated ★ 3.5 The FriendsRated ★ 3.5
 First SummerRated ★ 3.5 First SummerRated ★ 3.5