Movies
Ratings
77
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
An Autumn TaleRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0