Titles you rated
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
The Call of the WildRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0