Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
The SmurfsRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.0
OseamRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0