Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0- Bye my IRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 3.0