Series
Ratings
79- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0
Together: Treble WinnersRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0