Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
High TensionRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
Kramer vs. KramerRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 0.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 1.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 1.0
HolidayRated ★ 2.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0