Titles you rated
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5
The Four SeasonsRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
맹감독의 악플러Rated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
The BreakthroughRated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
When the Stars GossipRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 4.0