Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 0.5
Smile 2Rated ★ 0.5
When Evil LurksRated ★ 5.0
The MoonRated ★ 0.5
Mother!Rated ★ 3.5
Cannibal HolocaustRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
High TensionRated ★ 2.5
IrreversibleRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 0.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 0.5
Cold FishRated ★ 5.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.5