Titles you rated
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
If OnlyRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Rabbit HoleRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
노크Rated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0