Titles you rated
Stand by MeRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The WaveRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
2046Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0