Movies
Ratings
260
Summer WarsRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
LionRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0