Movies
Ratings
21
Stand by MeRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5