Movies
Ratings
443
The World of LoveRated ★ 4.0- End of the SpearRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 3.5
Blast from the PastRated ★ 4.0
The Father's HeartRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
James and the Giant PeachRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0