Movies
Ratings
119
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
The TuxedoRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 1.0
Starship TroopersRated ★ 4.0